INFORMACJA O ROZPOZNANIU RYNKU
dotyczy: Wykonanie strony internetowej projektu w ramach realizacji projektu „Ochrona siedlisk żółwia błotnego na południowym Mazowszu”.

Niniejsza prośba nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Jest wstępnym opisem planowanego zamówienia i ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku usług i uzyskanie wiedzy odnośnie kosztów zrealizowania zadań wskazanych poniżej.

W związku z prowadzeniem prac przygotowawczych, w celu oszacowania kosztu realizacji planowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami art. 32 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, stowarzyszenie Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne  („Zamawiający”) zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie szacunkowej wyceny przedmiotu zamówienia opisanego poniżej.

I. Opis przedmiotu rozpoznania

Zakres prac w ramach usługi:
•Wykonanie strony internetowej projektu

Specyfikacja strony: strona wykonana wraz z indywidualna grafika, oparta na systemie CMS umożliwiająca na dowolna modyfikacje treści, zawierająca takie działy i moduły jak: aktualności, informacje o projekcie, informacje o przetargach, sonda, kalendarz, galeria, formularz kontaktowy, informacje i elementy graficzne instytucji finansujących projekt oraz umożliwiająca dodawanie nowych działów strony. Strona ma zostać skonfigurowana na serwerze i domenie wskazanym przez zleceniodawcę.

Wersja mobilna strony oraz obsługa w ciągu całego projektu (42 miesiące)  – dodawanie artykułów na podstawie przekazanych treści (minimum 3 do 6 artykułów kwartalnie). Utrzymanie domeny wskazanej przez Zleceniodawce przez cały ten okres.

Oferty należy przesyłać mailem do dnia 8 grudnia 2016 godzina 18.00.

Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne
Radomska 7, 26-670 Pionki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny: 601 131 464

banerruch

Ilość odwiedzin

2821274
DzisiajDzisiaj300
WczorajWczoraj370
TydzieńTydzień2597
MiesiącMiesiąc5287