INFORMACJA O ROZPOZNANIU RYNKU
dotyczy: wykonanie projektu graficznego i druk foldera nt. żółwia błotnego na południowym Mazowszu w ramach realizacji projektu „Ochrona siedlisk żółwia błotnego na południowym Mazowszu”

Niniejsza prośba nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Jest wstępnym opisem planowanego zamówienia i ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku usług i uzyskanie wiedzy odnośnie kosztów zrealizowania zadań wskazanych poniżej.

W związku z prowadzeniem prac przygotowawczych, w celu oszacowania kosztu realizacji planowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami art. 32 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, stowarzyszenie Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne  („Zamawiający”) zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie szacunkowej wyceny przedmiotu zamówienia opisanego poniżej.

I. Opis przedmiotu rozpoznania

Zakres prac w ramach usługi:
1. Przygotowanie treści merytorycznej dot. następujących zagadnień:
-  walory przyrodnicze obszarów występowania żółwi na południowym Mazowszu
- charakterystyka żółwia błotnego (występowanie w Polsce, status ochronny, biologia - w tym biologia rozrodu)
- charakterystyczne cechy środowiska życia żółwia błotnego (w tym charakterystyka terenów lęgowych oraz pochodzenie tutejszych torfianek)
-  zagrożenia populacji żółwia błotnego - czynne działania ochronne zrealizowanego przez Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo Ornitologiczne w ramach projektu: „Ochrona siedlisk żółwia błotnego na południowym Mazowszu”.
2. Zamieszczenie w folderze autorskich fotografii (minimum 10 szt.) ilustrujących powyższe zagadnienia (w tym fotografie przedstawiające dolinę Zwoleńki, Podebłocie i Okólny Ług z lotu ptaka, zbliżenia portretowe żółwia błotnego, zdjęcia przedstawiające składanie jaj przez samicę oraz dokumentujące przebieg prac prowadzonych w ramach projektu: „Ochrona siedlisk żółwia błotnego na południowym Mazowszu”).
3. Wykonanie projektu graficznego foldera.
4. Druk foldera   zgodnie z następującą specyfikacją:
papier: kredowany 200 G/m2
wymiary arkusza:480 x 210 mm (składane do formatu 120 x 210 mm, co daje 8 stron)
kolorystyka:pełny kolor
nakład:1000 egz.
5. Wydrukowane foldery wykonawca zobowiązany jest dostarczyć do siedziby Mazowiecko-Świętokrzyskiego Towarzystwa Ornitologicznego w Pionkach. ul. Radomska 7.

Oferent zobowiązuje się do przeniesienia  na Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne całości autorskich praw majątkowych do wytworzonego projektu wraz z fotografiami.

Oferty należy przesyłać mailem do dnia 8 grudnia 2016 godzina 18.00.

Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne
Radomska 7, 26-670 Pionki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny: 601 131 464

banerruch

Ilość odwiedzin

2894195
DzisiajDzisiaj232
WczorajWczoraj308
TydzieńTydzień540
MiesiącMiesiąc10075