INFORMACJA O ROZPOZNANIU RYNKU
dotyczy: opinia geotechniczna na podstawie badania podłoża gruntowego + projekt geotechniczny w ramach realizacji projektu „Ochrona siedlisk żółwia błotnego na południowym Mazowszu”.

Niniejsza prośba nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Jest wstępnym opisem planowanego zamówienia i ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku usług i uzyskanie wiedzy odnośnie kosztów zrealizowania zadań wskazanych poniżej.

W związku z prowadzeniem prac przygotowawczych, w celu oszacowania kosztu realizacji planowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami art. 32 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, stowarzyszenie Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne  („Zamawiający”) zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie szacunkowej wyceny przedmiotu zamówienia opisanego poniżej.

I.  Opis przedmiotu rozpoznania

Opracowanie należy wykonać zgodnie z wymogami dla dla obiektu zaliczonego do drugiej kategorii geotechnicznej (Rozp. Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarski Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie ustalenia geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych) z uwzględnieniem opinii geotechnicznej, dokumentacji badań podłoża gruntowego oraz projektu geotechnicznego.

Opracowanie dotyczy 2 stawów o łącznej powierzchni 0,5 ha (Woj. Mazowieckie, Powiat Zwoleński, Powiat Garwoliński, obszary Natura 2000) oraz  zbiornika przeznaczonego do bieżącej konserwacji o powierzchni ok 0,1 ha.

Opracowanie powinno być przygotowane na podstawie (sumarycznie) minimum 15 odwiertów oraz minimum 5 sondowań lekką sondą dynamiczną wykonanych do głębokości 4,0 m p.p.t. i powinno m.in. zawierać:
1. Opis profilu litologicznego do głębokości 4,0 m p.p.t.
2. Karty sondowań.
3. Określenie poziomu wody podziemnej i charakterystyki zwierciadła,
4. Wnioski i zalecenia odnośnie projektowanej inwestycji.

Prace terenowe muszą być prowadzone przez uprawnionego geologa. Prosimy o załączenie stosownych uprawnień Zleceniodawcy należy przekazać 3 egzemplarze opracowania oraz wersję elektroniczną.

Oferty należy przesyłać mailem do dnia 8 grudnia 2016 godzina 18.00.

Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne
Radomska 7, 26-670 Pionki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny: 601 131 464

banerruch

Ilość odwiedzin

2821293
DzisiajDzisiaj319
WczorajWczoraj370
TydzieńTydzień2616
MiesiącMiesiąc5306