INFORMACJA O ROZPOZNANIU RYNKU
dotyczy: nadzór budowlany
w ramach realizacji projektu „Ochrona siedlisk żółwia błotnego na południowym Mazowszu”.

Niniejsza prośba nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Jest wstępnym opisem planowanego zamówienia i ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku usług i uzyskanie wiedzy odnośnie kosztów zrealizowania zadań wskazanych poniżej.

W związku z prowadzeniem prac przygotowawczych, w celu oszacowania kosztu realizacji planowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami art. 32 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, stowarzyszenie Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne  („Zamawiający”) zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie szacunkowej wyceny przedmiotu zamówienia opisanego poniżej.

I. Opis przedmiotu rozpoznania

Zamówienie obejmuje nadzór nad wykonaniem robót zgodnie z dokumentacją  projektową i sztuką budowlaną oraz zgodnie z warunkami umowy na wykonanie robót w ramach przetargu „Budowa i konserwacja urządzeń wodnych w ramach projektu ochrony żółwia błotnego w dolinie rzeki Zwolenki”.

Zamówienie dotyczy pełnienia nadzoru inwestorskiego dla budowy 2 zbiorników wodnych o sumarycznej powierzchni ok 0,5 ha na terenie Woj. Mazowieckiego, Powiat Zwoleński, Powiat Garwoliński, obszary Natura 2000

Zadania nadzoru inwestorskiego w czasie realizacji umowy:
a) Podstawowe obowiązki i uprawnienia inspektora oraz formalno-prawne podstawy do jego działalności określają art. 17 i 18 oraz art. 25 i 26 ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (tekst jednolity z 2010 r. Dz. U. nr 243 poz. 1623 z późn. zm.) oraz kontrolowanie rozliczeń budowy również pod względem finansowym,
b) Inspektor nadzoru reprezentuje interesy Zamawiającego na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności realizacji robót z dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi, przepisami (w tym prawa budowlanego), zasadami wiedzy technicznej.

Oferty należy przesyłać mailem do dnia 8 grudnia 2016 godzina 18.00.

Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne
Radomska 7, 26-670 Pionki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny: 601 131 464

banerruch

Ilość odwiedzin

2606457
DzisiajDzisiaj283
WczorajWczoraj261
TydzieńTydzień1836
MiesiącMiesiąc8535