INFORMACJA O ROZPOZNANIU RYNKU

dotyczy: Sporządzenie projektów 2 stawów w ramach realizacji projektu
„Ochrona siedlisk żółwia błotnego na południowym Mazowszu”

Niniejsza prośba nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Jest wstępnym opisem planowanego zamówienia i ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku usług i uzyskanie wiedzy odnośnie kosztów zrealizowania zadań wskazanych poniżej.

W związku z prowadzeniem prac przygotowawczych, w celu oszacowania kosztu realizacji planowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami art. 32 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, stowarzyszenie Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne  („Zamawiający”) zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie szacunkowej wyceny przedmiotu zamówienia opisanego poniżej.

I. Opis przedmiotu rozpoznania

Sporządzenie projektów 2 stawów o łącznej powierzchni 0,5 ha bez połączenia z rzeką oraz uzyskanie pozwoleń na budowę tych stawów. Zamówienie obejmuje cały proces od uzyskania warunków zabudowy, decyzji środowiskowej (opcjonalnie uzyskanie oceny oddziaływania na środowisko), pozwolenia wodno-prawnego, pozwolenia na budowę, przygotowanie kosztorysu i projektu wykonawczego oraz innych wymaganych decyzji). (Woj. Mazowieckie, Powiat Zwoleński, Powiat Garwoliński, obszary Natura 2000)

Zleceniodawca zapewnia mapy do celów projektowych. Wykonanie innych prac, w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych zgód administracyjnych na budowę - na koszt Zleceniobiorcy.

Proszę o podanie ceny brutto dla dwóch wariantów
1) Bez wykonywania oceny oddziaływania na środowisko
2) Z wykonaniem oceny oddziaływania na środowisko

Oferty należy przesyłać mailem do dnia 8 grudnia 2016 godzina 18.00.

Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo  Ornitologiczne
Radomska 7, 26-670 Pionki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny: 601 131 464

banerruch

Ilość odwiedzin

2606486
DzisiajDzisiaj312
WczorajWczoraj261
TydzieńTydzień1865
MiesiącMiesiąc8564