Drodzy Przyjaciele i Sympatycy Akcji Bałtyckiej,

Zima w pełni, na Pomorzu mrozy i śniegi, nasze ptaki wygrzewają się pod afrykańskim słońcem - a my już myślimy o wiośnie. Niniejszym otwieramy zapisy na wiosenne obozy Akcji Bałtyckiej!

Tradycyjnie wiosną działać będą dwa obozy - Bukowo i Hel. Startujemy w ostatniej dekadzie marca, a kończyć będziemy w ostatniej dekadzie maja.

Oto dokładne terminy:

Bukowo: 23 marca - 22 maja,

Hel: 24 marca - 18 maja.

Codziennie przez cały ten okres będziemy obrączkować ptaki, badając ich przelot tak samo jak podczas poprzednich 55 wiosen. Na Helu planujemy również prowadzenie zajęć edukacyjnych dla grup szkolnych oraz dwie ptasie imprezy: Noc Sów i światowe Dni Ptaków Wędrownych. Szczegółowe informacje o imprezach będą zamieszczane na stronie Fundacji Akcja Bałtycka (http://fundacja-ab.org.pl/).

Jaki będzie ten sezon? Czy ptaki dopiszą? Zachęcamy, by przekonać się o tym osobiście!

Można się zgłaszać przez formularz on-line na stronie Akcji Bałtyckiej, w zakładce "Zgłoś się":
http://akbalt.ug.edu.pl/zglos-sie (uprzednio się zalogowawszy), bądź wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w "plikach do pobrania":
http://akbalt.ug.edu.pl/pliki-do-pobrania i wysyłając go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapewniamy to co zawsze: wspaniałą atmosferę, możliwość spotkania ciekawych ludzi, bliskość przyrody, uroki obozowego życia, no i oczywiście ptaki - najbliżej jak można.

W załączeniu przesyłamy PLAKAT informujący o naszych obozach. Będziemy ogromnie wdzięczni za wydrukowanie i powieszenie go na uczelni, w miejscu pracy - wszędzie, gdzie mogliby go zobaczyć nasi potencjalni załoganci:)

Zapraszamy - zgłaszajcie się i przyjeżdżajcie! Spotkajmy się znów na Akcji Bałtyckiej!

W imieniu Zespołu Akcji Bałtyckiej,
Krzysiek Stępniewski