Drodzy Współpracownicy Akcji Bałtyckiej – Obrączkarze oraz Załoganci!

Zapraszamy Was do udziału w tegorocznych jesiennych pracach Akcji Bałtyckiej w Siekierkach k. Krynicy Morskiej w terminie: 12 sierpnia – 3 listopada.

Tej jesieni planujemy też 2-tygodniowy (11-23 września), rozpoznawczy desant na stare Bukowo (na mierzei jeziora Bukowo, koło Darłowa). Niegdyś był to akcyjny punkt, więc po wielu latach chcemy sprawdzić, co się tam zmieniło i czy zastąpi nam tak lubiany przez Was Kopań. Kto lubi nowości, zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona:) Nadmiar załogi chętnej na Bukowo kierować będziemy na główny punkt w Siekierkach do przepięknego, starego lasu nad Zalewem Wiślanym.

W załącznikach przesyłamy: formularz zgłoszeniowy, plakat oraz warunki uczestnictwa. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go nam na adres mailowy do 1 sierpnia. Im wcześniej, tym większe szanse na rezerwację wybranego terminu oraz punktu! Po 1 sierpnia roześlemy zawiadomienia o ostatecznym przydziale oraz formularz z prośbą o potwierdzenie przyjazdu.
Jeśli macie możliwość wydrukowania i powieszenia naszego plakatu w miejscach, w których można spotkać miłośników przyrody (zwłaszcza wydziały przyrodnicze uczelni wyższych) – będziemy Wam bardzo wdzięczni! Jeśli ktoś chciałby otrzymać od nas wydrukowane plakaty do rozwieszenia prosimy o kontakt, a prześlemy je.

Pozdrawiamy i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w obozach Akcji Bałtyckiej!

Zespół Organizacyjny AB

banerruch

Ilość odwiedzin

2307212
DzisiajDzisiaj258
WczorajWczoraj965
TydzieńTydzień6247
MiesiącMiesiąc22956