Witajcie,

Wiosna w zasadzie za nami – małymi kroczkami zbliżamy się do lata i do kolejnego Carpatycznego sezonu w Myscowej. Pierwsze w tym roku ptasie pokolenie już buszuje w krzakach i z niecierpliwością czeka na nowiutkie obrączki ;) My z kolei, z niecierpliwością czekamy na kolejne zgłoszenia od żądnych przygód (i ptaków) załogantów.

W obecnej chwili dysponujemy ostatnimi już wolnymi miejscami na sierpień. Wrzesień, a zwłaszcza październik, standardowo są słabiej obsadzone i w tych miesiącach akceptujemy dowolne terminy zgłoszeń. Ponownie zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich, którzy mają taką możliwość, o wywieszenie plakatów z zaproszeniem na Carpaticę na uczelniach, w szkołach, czy w innych ogólnodostępnych miejscach. Będziemy bardzo wdzięczni za tę pomoc w dotarciu do nowych osób zainteresowanych ptakami i chcących spędzić swój wolny czas w pięknych okolicznościach przyrody Beskidu Niskiego.

Czekamy na Was – został nam tylko miesiąc naboru, więc warto już teraz pomyśleć o swoich wakacjach!

Biuro Obsługi Zgłoszeń AC

STOWARZYSZENIE CARPATICA - Grupa Badania Wędrówek Ptaków Biuro Obsługi Zgłoszeń

mailto: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.carpatica.org/

tel. +48 606-111-696

ac2011.jpg

banerruch

Ilość odwiedzin

2307217
DzisiajDzisiaj263
WczorajWczoraj965
TydzieńTydzień6252
MiesiącMiesiąc22961