Informuję, że na witrynie KF zostały umieszczone orzeczenia pozytywne wydane na wiosennym posiedzeniu Komisji Faunistycznej. Niebawem pojawią się też orzeczenia negatywne i aktualności.

Ważna informacja dotyczy zmiany mojego adresu mailowego. Nowy adres brzmi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Stary adres powinien być jeszcze aktywny jakiś czas ale dochodzą mnie sygnały, że maile wysyłane na stary adres odbijają się od skrzynki.

Informuję, że z pewnym opóźnieniem ukazał się pierwszy zeszyt Ornis Polonica z tego roku. Obecnie trwa wysyłka zeszytu do prenumeratorów.

Redakcja podjęła decyzję, że pdf-y prac nie będą się ukazywały na stronie czasopisma (www.ornis-polonica.pl) zaraz po opublikowaniu zeszytu, lecz ze znacznym opóźnieniem (przynajmniej półrocznym). W tej chwili są tam tylko abstrakty głównych artykułów, gdzie można się zapoznać z treścią zeszytu.

Jednocześnie jeszcze raz pragnę zachęcić do prenumeraty czasopisma, która gwarantuje bezzwłoczny dostęp do treści pisma.

Prenumerata wynosi 58 zł za rocznik a wpłatę można dokonać na konto:

Bank i numer konta: ING BANK ŚLĄSKI  48 1050 1575 1000 0023 2841 1422

Proszę pamiętać, że bez wsparcia prenumeratorów czasopismo może nie utrzymać się na rynku.

Drugi zeszyt, który będzie zawierał mi.in. raport KF za rok 2014, jest w przygotowaniu i pójdzie do druku w czerwcu.

Pozdrawiam
Tadeusz Stawarczyk

banerruch

Ilość odwiedzin

2624206
DzisiajDzisiaj186
WczorajWczoraj353
TydzieńTydzień2062
MiesiącMiesiąc4743