Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolskie Seminarium Przyrodnicze "Wartości, współczesne zagrożenia i formy czynnej ochrony przyrody ożywionej w dolinie środkowej Wisły", które odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2022 r.

Wydarzenie organizowane jest w trybie stacjonarnym na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w ramach realizacji projektu pt. „Czynna ochrona zagrożonych gatunków ptaków siewkowych na wyspach wiślanych: wdrażanie wybranych zadań ochronnych na obszarze OSOP Dolina Środkowej Wisły PLB140004“ finansowanego ze środków mechanizmu finansowego EOG, 2014-2020.
Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak warunkiem uczestnictwa jest rejestracja, bezpośrednio na miejscu w dniu seminarium. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji, w tym szczegółowy program oraz kontakt do organizatorów znajdują się w załączonym dokumencie "Seminarium Przyrodnicze - komunikat 1"

Prosimy o przekazanie tej informacji także innym osobom z Państwa otoczenia, które mogłyby być zainteresowane uczestnictwem w seminarium.

Z wyrazami szacunku
Asystent Kierownika Projektu
dr Monika Bukacińska

banerruch

Ilość odwiedzin

2606412
DzisiajDzisiaj238
WczorajWczoraj261
TydzieńTydzień1791
MiesiącMiesiąc8490